NaŠTARTujte svoje šitie – on-line škola šitia

Chceli by ste sa naučiť dobre šiť, ale pohodlne, vlastným tempom a v rámci možností najúčinnejšie?

Aj vás napadla myšlienka, aké dobré by bolo naučiť sa šiť? Alebo oživiť dávno zabudnuté skúsenosti so šitím? Ale nemáte náladu a ani čas na cestovanie a presedenie celého dňa na kurzoch a snažiť sa zaznamenať čo najviac informácií.

Mysleli si už na to, aké pohodlné a užitočné by bolo, keby si sa vedeli naučiť šiť doma, len pomocou internetu?

Odteraz nemusíte cestovať nikam, vyberať dovolenky, tráviť dni mimo rodiny len preto, že sa chcete naučiť šiť, pretože tu je

NaŠTARTujte svoje šitie – on-line škola šitia

Pre koho je tento kurz určený?

Je pre vás, ak:

 • Ste úplný začiatočník a láka vás šitie.
 • Máte už nejaké vedomosti, ale chceli by ste si ich obnoviť.
 • Neviete sa dostaviť na kurz kvôli malému dieťaťu, či opatrovaniu starších členov rodiny.
 • Vaša pracovná pozícia si vyžaduje flexibilnejšie riešenie ako osobný tréning.
 • Váš čas a čas strávený vzdelávaním sa si chcete zadeliť sama a postupovať vo vlastnom tempe.

Obzvlášť je NaŠTARTujte svoje šitie – online škola šitia určený pre tých, ktorý sa už snažili naučiť šiť na základe online videí, ale väčšina týchto videí je zhotovená ženami, ktoré sa šitiu venujú skôr len ako koníčku, nepoznajú rôzne zákutia tejto profesie, a ukazujú také riešenia, ktoré sú dosť náročné a neisté, hlavne pre začiatočníkov. Už ste si začudovali, že vám sa prečo daný kúsok nepodaril tak, ako je to vo videu? Je to preto, lebo tie triky nie sú profesionálne a nemajú ani správne pohyby.

Pre koho tento kurz nie je vhodný?

NaŠTARTujte svoje šitie – online škola šitia učí šitie od úplných základov, čiže nie je vhodný pre tých, ktorí:

 • Poznajú všetky funkcie šijacieho stroja.
 • Zvládli základy a dobre ich ovládajú.
 • A taktiež nie je vhodný pre tých, ktorí očakávajú zázraky zo dňa na deň, pretože zázrak sa koná až vtedy, keď sa tomu venujete a opakujete si to.

Ako toto všetko vyzerá v praxi?

Pri bežnom kurze šitia používame už roky rovnaké učivo, ktoré sme rokmi doviedli do dokonalosti. Rokmi sme ho zdokonaľovali, a práve tieto dlhoročné skúsenosti sme vám pripravili do online výučby. Bez preháňania môžeme tvrdiť, že NaŠTARTujte svoje šitie obsahuje všetko, s čím sme sa za posledné roky vyučovania stretli. Všetky otázky a zároveň aj odpovede za tie roky sme vložili do NaŠTARTujte svoje šitie.

NaŠTARTujte svoje šitie je program, ktorý pozostáva z videí, ktoré si môžete púšťať a prehrávať podľa potreby. Môžete si ich zastaviť, pretočiť, znova prehrať a pritom budete postupovať vlastným tempom.

Akonáhle si pozriete tieto videá, hneď si môžete sadnúť za šijací stroj sebavedomejšie. VAše vedomosti sa rozšíria o množstvo drobných, ale veľmi užitočných informácií, ktoré zakryjú biele fľaky, ktoré vznikajú nevedomosťou hlavne u tých, ktorí berú šitie ako hobby.

Čo je potrebné k používaniu NaŠTARTujte svoje šitie?

K tomuto začiatočníckemu kurzu úplne stačí, keď máte dve zdravé oči a ruky. Nie je potrebná priamo zručnosť, ale skôr sústredenie a prax a s tým vám veľmi rady pomôžeme.

Učivo je zostavené veľmi logicky, všetko súvisí so všetkým. Na obhliadku látok nepotrebujete nič iné, len počítač s internetom. Videá a rozsiahle opisy, aby ste sa naučili šiť na svojom stroji profesionálne a tým sa mohli pustiť aj do náročnejších úloh.

Osnova učiva – resp. čo sa v ňom nachádza?

 • Všetka teória, bez ktorej šitie jednoducho nemôže existovať. Toto je obsiahnuté v 20 videách a hlasových záznamoch.
 • Spoznáte šijací stroj zvonka, aj zvnútra. Toto je obsiahnuté v 17 videách.
 • Spoznáte všetky druhy úžitkových a dekoratívnych stehov. Toto je obsiahnuté v 15 videách.
 • Branie mier, základy strihu a strihovej prílohy, vyšívanie gombíkovej dierky, prišívanie gombíkov na stroji. Toto je obsiahnuté v 13 videách.
 • Pomocou videí sa môžete nacvičovať ušitie nasledujúcich vecí: ušitie ihelníčka v tvare srdca, obliečky na vankúš, látkového macíka,  kozmetickej taštičky, látanie džínsu, všitie obojstranne krytého zipsu akoby do sukne. Toto je obsiahnuté v 6 videách.

Učivo pozostáva zo 71 kusov videí, a to je dokopy 8+ hodín. Na videách uvidíte, čo presne treba robiť, s veľkým dôrazom na ten úkon, ktorý sa aktuálne vyučuje. Naše videá sa sústreďujú na priame úkony, nie na vyučujúceho.

Zvláštnosť, špecialita, jedinečnosť

Naše videá sú aj otitulkované, z dôvodu vyššej zrozumiteľnosti a jasnosti. Pod každým videom sa nachádza aj text s podrobným opisom a fotkami. Toto učivo je veľmi precízne vypracované. Momentálne si to ešte neviete ani predstaviť, ale neskôr uvidíte na vlastnej koži, ako pekne budete postupovať dopredu a zdokonaľovať sa.

K učivu budete mať neobmedzený prístup.

CENA

Cena NaŠTARTujte svoje šitie – online škola šitia, s ktorým sa môžete stať sebavedomou hobby krajčírkou je,

149 EUR

Teraz aj s darčekom!

K objednávke teraz obdržíte aj videopostup ušitia Obliečky na vankúš s obojstranne krytým zipsom v hodnote 9,90 € a videopostup ušitia Obliečky na vankúš so širokým bordúrom v hodnote 7,90 €, ale len vtedy, ak uhradíte cenu kurzu do 3 dní od objednávky.

Kedy treba zaplatiť?

Po prihlásení sa je doba splatnosti 8 kalendárnych dní od odoslania prihlášky. Dovtedy vám budeme posielať e-maily s pripomienkami, kým nebude vaša úhrada pripísaná na náš účet.

Lekcie obdžíte po pripísaní sumy na účet firmy a v prípade platby do 3 dní od objednávky obdržíte aj darček.

Spôsob platby:

 • platba vopred bankovým prevodom
 • platba PayPal-om

Nuž, ako ste si rozhodli? Pridáte sa k nám?

NaŠTARTujte svoje šitie – online škola šitia

Prosím, vyplňte následující informace

 • Odosielaním formulára súhlasíte, že vám môžeme posielať informácie a môžeme spracovať vašu e-mailovú adresu a meno a to po dobu 10 rokov. Budete od nás dostávať e-maily nekomerčného, aj komerčného charakteru v nešpecifikovaných dňoch a termínoch, v rôznych intervaloch a môžete obdržať aj ponuky od iných firiem a podnikateľov (od tretích strán) a v každom z nich sa môžete odhlásiť.

Pre dokončenie registrácie je NEVYHNUTNÉ, aby ste klikli na link, ktorý vám príde obratom do e-mailu.

Naše odporúčanie
Po odoslaní objednávky by ste mali do 5 minút dostať automatickú odpoveď. Ak by vám neprišla, odporúčame, aby ste sa pre istotu pozreli, či sa nenachádza v Reklamách alebo v Spame, pretože by sa mohlo stať, že by sa vám stratila aj naša odpoveď s konkrétnymi informáciami, na ktoré budete čakať. 

Táto objednávka sa považuje za zmluvu uzatvorenú na diaľku, na ktorú sa vzťahuje Zákon č. 102/2014 o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovania služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Odoslaním objednávky vyhlasujete, že ste si prečítali a plne pochopili Všeobecné obchodné podmienky SADOBA s.r.o. a považujete ich za záväzné. Svoju objednávku môžete písomne odvolať bez akýchkoľvek následkov do 14 dní odoslaním správy na e-mailovú adresu: sadoba [zavináč] sadoba.sk.