O nás

Kedysi dávno, v roku 2011 sme sa stretli na Raňajkách s E-ženami a odvtedy spolupracujeme na viacerých projektoch – Tricio, Eženy, Tvorba videí.

Koncom roka 2020 sme sa začali vážnejšie zaoberať otázkou, čo by sme spravili s 10 000 eurami, keby sme ich mali investovať do niečoho, čo nám túto investíciu rozmnoží. Zhodli sme sa na tom, že do vzdelávania, ktoré nám pomôže podporiť naše online podnikanie. 

Začiatkom roka 2021 sme si dohodli konzultáciu s Vidi Ritou, skúsenou zahraničnou podnikateľkou, ktorá vo svojej krajine vzdeláva najmä ženy a prostredníctvom svojich kurzov a kníh podporuje ich online podnikanie. Koncom leta sme mali preložený jej prvý online kurz a knihu o Time managemente pre ženy, ktorú s radosťou prinášame na slovenský trh, pre slovenské ženy – podnikateľky aj ne-podnikateľky. Hlavne pre ženy, ktoré hľadajú riešenia a priestor pre seba a svojich najbližších a rady by sa oslobodili od nefunkčných návykov. 

Naše plány sú celkom smelé. Veríme, že sa nám v prvej vlne nášho väčšieho spoločného projektu podarí obohatiť vás o informácie, ktoré skvalitnia aj vaše životy. Je to pre nás veľká výzva, ktorá nám dáva energiu a silu pre spustenie ďalších produktov, služieb a kurzov.

Zsanett Berec
Gabriela Revická www.gabriela.ezeny.sk
Berec Anna Berecová
Berec Anna Berecová

Som Anna Berecová, poradkyňa domácich krajčírok.

Učím techniku strihania a šitia na online kurzoch šitia, ktorých tematiku som vypracovala ja, a po skončení nepretržite pomáham mojim absolventom.

Svoju školu šitia som si vysnívala pred niekoľkými rokmi a založila som ju preto, aby som mohla pomáhať tým, ktorí sa chcú naučiť šiť.
 
Prečo sa oplatí učiť sa odo mňa?

Som odborníčkou na šitie a mojím najhlavnejším poslaním je učiť a byť nápomocnou pre začiatočníčky.

Berec Anna Berecová

Šijem skoro štyridsať rokov. Už ako malé dievča som šila šaty pre bábiky a neskôr aj pre seba. Šiť som sa učila na maminom starom „šlapacom” stroji. Na šestnáste narodeniny som dostala svoj prvý šijací stroj.
Roky som pracovala ako šička a nepretržite som sa v šití zdokonaľovala.
Ako krajčírka s mnohoročnou praxou som sa rozhodla, že si vedomosti o šití nenechám pre seba.
 
Po čase som cítila, že túžim po ešte väčšej výzve. Takej, pri ktorej budem môcť využiť svoje odborné znalosti a pracovať na nej s nadšením a radosťou.

Rozhodla som sa odovzdávať svoje znalosti tým, ktorí sa chcú naučiť šiť, a založila som kurzy šitia, na ktorých začíname so šitím od nuly. Je pre mňa veľkou radosťou vidieť, ako človek, ktorý sa túži naučiť šiť, napreduje z minúty na minútu, a na konci používa šijací stroj bezchybne a nerobí mu problém šitie priamym stehom, ani vypracovanie rohov. Mám už veľa spokojných nasledovníkov, ktorí začali u mňa a teraz už šijú pekné veci pre seba a svoju rodinu.

Mám dve dospelé dcéry, dvoch vnukov a jednu vnučku. Do sveta šitia som zaviedla aj svoje vnúčatá. Dôkaz si môžete pozrieť tu >>>

Všetko aktuálne sa o mne dozviete, ak ma bude nasledovať: (lajk) >>>