Setup Menus in Admin Panel

Kontakt:

O nás

Tieto kurzy a aktivity o sebarozvoji pre vás prinášajú: 

  Zsanett Berec  a  Gabriela Revická

Kedysi dávno, v roku 2011 sme sa stretli na Raňajkách s E-ženami a odvtedy spolupracujeme na viacerých projektoch – Tricio, Eženy, Webfirma – tvorba webov.

Koncom roka 2020 sme sa začali vážnejšie zaoberať otázkou, čo by sme spravili s 10 000- eurami, keby sme ich mali investovať do niečoho, čo nám túto investíciu rozmnoží. Zhodli sme sa na tom, že do vzdelávania, ktoré nám pomôže podporiť naše online podnikanie. 

Začiatkom roka 2021 sme si dohodli konzultáciu s Vidi Ritou, skúsenou zahraničnou podnikateľkou, ktorá vo svojej krajine vzdeláva najmä ženy a prostredníctvom svojich kurzov a kníh podporuje ich online podnikanie. Koncom leta sme mali preložený jej prvý online kurz a knihu o Time managemente pre ženy, ktorú s radosťou prinášame na slovenský trh, pre slovenské ženy – podnikateľky aj ne-podnikateľky. Hlavne pre ženy, ktoré hľadajú riešenia a priestor pre seba a svojich najbližších a rady by sa oslobodili od nefunkčných návykov. 

Naše plány sú celkom smelé. Veríme, že sa nám v prvej vlne nášho väčšieho spoločného projektu podarí obohatiť vás o informácie, ktoré skvalitnia aj vaše životy. Je to pre nás veľká výzva, ktorá nám dáva energiu a silu pre spustenie ďalších produktov, služieb a kurzov.

Zsanett Berec – SADOBA a E-ženy

Zsanett Berec

www.webfirma.ezeny.sk

Gabriela Revická

www.gabriela.ezeny.sk

@ SADOBA s.r.o. - Všetky práva vyhradené.

Setup Menus in Admin Panel